Voľné pracovné miesta

Súrne hľadáme pracovníkov na pozície:

Názov: Opatrovateľka k 82-ročnej pani

Lokalita: Klettgau - Erzingen, Nemecko

Popis: Hľadáme opatrovateľku k 82-ročnej pani, ktorá je po operácii kolien, chodí s pomocou rolátora, alebo palice, pani nosí plienkové nohavičky. Požiadavky: rozšírené základy nemčiny, aktívna šoférka. Opatrovateľka sa stará o domácnosť, nákupy, varenie, upratovanie, pomáha pani s hygienou a obliekaním. Nástup: čo najskôr, trvanie turnusov: najmenej mesiac.

Ponuka platí do: 20.7.2015

KONTAKTUJTE NÁS
Názov: Opatrovateľka k 86-ročnej pani

Lokalita: Eisenbach - Nemecko

Popis: Hľadáme opatrovateľku k 86-ročnej mobilnej pani s vysokým krvným tlakom, únikom moču, býva v dome na dedine. požiadavky: nemčina lepšie základy. Opatrovateľka sa stará o domácnosť, o záhradu. Nástup:. čo najskor
trvanie turnusov: najmenej mesiac

Ponuka platí do: 20.7.2015

KONTAKTUJTE NÁS
Názov: Opatrovateľka k 83- ročnému pánovi

Lokalita: Stuhlingen - Nemecko

Popis: Hľadáme opatrovateľku k 83-ročnému ležiacemu pánovi, ktorý má rakovina žalúdka v konečnom štádiu so silnými bolesťami, nosí plienky, je veľmi slabý, napočuje dobre, má katéter a stomia vývod. Denne chodí sociálna služba - dva razy. V dome býva s manželkou, ktorá má začínajúcu demenciu, vysoký tlak, osteoporozu, slabé srdce, bereie warfarín na riedenie krvi. Požiadavky: aktívny vodič, stredná nemčina. Opatrovateľka sa stará hlavne o pána Georga, o domácnosť, nakupuje, varí, upratuje a pomáha pani s hygienou, doprevádza k lekárovi.
turnus: najmenej mesiac
nástup: čo najskôr

Ponuka platí do: 20.7.2015

KONTAKTUJTE NÁS
Názov: Opatrovateľka k 88- ročnému pánovi

Lokalita: Waldshut- Tiengen

Popis: Hľadáme opatrovateľku k 88-ročnému aktívnemu pánovi. Pán sa pohybuje pomocou palice, má katéter. Požiadavky:rozšírené základy nemčiny, aktívny šofér, opatrovateľka sa stará o domácnosť,, nakupuje, varí, upratuje, perie, stará sa o kvety v záhradke, pomáha pánovi pri sprchovaní a s obliekaním.
Turnus: minimálne mesiac
Nástup: čo najskôr

Ponuka platí do: 20.7.2015

KONTAKTUJTE NÁS
Názov: Opatrovateľka k 77-ročnej pani

Lokalita: Nemecko - Klettgau- Eringen

Popis: Hľadáme opatrovateľku k 77-ročnej priateľskej, skromnej pani s vyšším stupňom opatery, minimálnym stupňom demencie. Čiastočne imobilná, presuny pomocou vozíka. Požiadavky: pokročilá nemčina, podávanie liekov, starostlivosť o domácnosť, pomoc pri hygiene, obliekní.
Turnus: 2 mesiace
Nástup: 14.8.2015

Ponuka platí do: 13.8.2015

KONTAKTUJTE NÁS
Názov: Opatrovateľka k 75-ročnej pani

Lokalita: Nemecko - Stühlingen

Popis: Hľadáme opatrovateľku k 74-ročnej priateľskej pani so slabým krvným obehom, anémiou, je v stave po žalúdočnom vrede. V dome býva s manželom, ktorý má demenciu. Požiadavky: komunikatívna nemčina, vodičský preukaz, starostlivosť o domácnosť.
Turnus: 6 týždňov
Nástup: 21.7.2015

Ponuka platí do: 20.7.2015

KONTAKTUJTE NÁS
Názov: Opatrovateľ k 87-ročnému pánovi

Lokalita: Nemecko - Memmingen

Popis: Hľadáme opatrovateľa - muža k 87-ročnému pánovi, ktorý býva sám v rodinnom dome so záhradou. Diagnóza: rakovina pečene, demencia - často zabúda, je na vozíku. Požiadavky: nemčina na strednej úrovni, kompletná pomoc pri hygiene, pomoc pri obliekaní, vyzliekaní, všetky domáce práce, treba variť.
Turnus: 2 mesiace
Nástup: 31.7.2015

Ponuka platí do: 30.7.2015

KONTAKTUJTE NÁS
Názov: Opatrovateľka k 80-ročnej pani

Lokalita: Nemecko - Aign

Popis: Hľadáme opatrovateľku k 80-ročnej pani s vyšším stupňom opatery, je slabá, má slabšiu demenciu, je po úraze, problémy s pohybom, pohybuje sa pomocou barlí, rolátora, videnie odmedzené. Požiadavky: kompletná starostlivosť, pomoc pri hygiene, jedení, obliekaní, pohybe, pravidelné pranie, žehlenie, nefajčiarka, lepšie základy nemčiny.
Turnus: 1 mesiac
Nástup: 11.7.2015

Ponuka platí do: 10.7.2015

KONTAKTUJTE NÁS
Názov: Opatrovateľka k Slovenke žijúcej v Nemecku

Lokalita: Nemecko - Hamburg

Popis: Hľadáme opatrovateľku k úprimnej, živej pani silnejšej postavy. Pani väčšinou sedí v kresle, má obmedzený pohyb kvôli vyššej váhe. Požiadavky: vodičský preukaz, starostlivosť o domácnosť, o psa, nákupy, pranie, varenie, umývanie, žehlenie, pomoc pri hygiene, odprevadenie na toaletu.Turnus: 1 mesiac
Nástup: 8.7.2015

Ponuka platí do: 7.7.2015

KONTAKTUJTE NÁS
Názov: Opatrovateľka k 87-ročnej pani

Lokalita: Nemecko - Kussaberg-Rheinheim

Popis: Hľadáme opatrovateľku k 87-ročnej imobilnej pacientke. Požiadavky: lepšie základy nemčiny, starostlivosť o domácnosť, podávanie liekov, kompletná pomoc pri hygiene.
Turnus: 6- 8 týždňov
Nástup: 26.5.2015

Ponuka platí do: 25.5.2015

KONTAKTUJTE NÁS
Názov: Opatrovateľka k 77-ročnej pani

Lokalita: Nemecko - Klettgau

Popis: Hľadáme opatrovateľku k 77 ročnej priateľskej pani s vyšším stupňom opatery. Čiastočne imobilná, presuny pomocou vozíka. Požiadavky: pokročilá nemčiny, prax v opatrovaní, podávanie liekov, starostlivosť o domácnosť, varenie, pomoc pri hygiene a obliekaní.
Turnus: 2 mesiace
Nástup: 6.7.2015

Ponuka platí do: 5.7.2015

KONTAKTUJTE NÁS
Názov: Opatrovateľka k 83-ročnému pánovi

Lokalita: Nemecko - Kirschroth

Popis: Hľadáme opatrovateľku k 83-ročnému pánovi s ťažším stupňom postihnutia. Pohybuje sa pomocou rolátora., slabšie počuje. V dome býva s manželkou. Požiadavky: stredná úroveň nemčiny, prax v opatrovaní, kompletná pomoc pri hygiene, domáce práce, dobre variť a piecť, dodržiavať časový harmonogram.
Turnus: 6 týždňov
Nástup: 1.7.2015

Ponuka platí do: 30.6.2015

KONTAKTUJTE NÁS
Názov: Opatrovateľka k 92-ročnému pánovi

Lokalita: Nemecko - Gutenbach bei Donaueschingen

Popis: Hľadáme opatrovateľku k 92-ročnému čiastočne imobilnému pánovi. K dispozícii je vozík. Požiadavky: vodičský preukaz, stredná úroveň nemčiny, prax v opatrovaní, starostlivosť o domácnosť, pomoc pri obliekaní hygiene, chôdzi.Turnus: 6-8 týždňovNástup: 20.6.2015- koniec mesiaca

Ponuka platí do: 2.6.2015

KONTAKTUJTE NÁS
Názov: Opatrovateľka k 87-ročnej pani

Lokalita: Nemecko - Aleensbach-Karlbrunn

Popis: Hľadáme opatrovateľku k 87-ročnej imobilnej pacientke. Požiadavky: stredná úroveň nemčiny, prax v opatrovaní,podávanie liekov, starostlivosť o domácnosť, pranie, varenie, pomoc pri hygiene a obliekaní.
Turnus: 6 - 8 týždňov
Nástup: 20.5.2015

Ponuka platí do: 18.5.2015

KONTAKTUJTE NÁS
Názov: Opatrovateľ k 88-ročnému pacientovi

Lokalita: Nemecko - Memmingen

Popis: Hľadáme opatrovateľa muža k 88-ročnému pacientovi na vozíku.Je potrebná pomoc pri hygiene, treba vedieť variť, viesť domácnosť. K dispozícii je vlastná izba s TV a internetom.Požiadavky: prax v opatrovaní a stredná znalosť nemčiny.Trvanie turnusu - 2 mesiace. Nástup: 31.5.2015

Ponuka platí do: 29.5.2015

KONTAKTUJTE NÁS

designed by: paren. © 2013 Barakiel & WG s.r.o. All rights reserved